POT znak-graficzny

Słoneczny Dom Łeba przystąpił do programu POLSKI BON TURYSTYCZNY. Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczą Państwo u nas bonem. Bonem można dokonać wpłaty zaliczki na poczet rezerwacji w Słonecznym Domu Łeba. Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.

 

Warunki realizacji bonu w Słoneczny Dom Łeba

  1. Aby skutecznie skorzystać z bonu należy zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS otrzymają Państwo 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
  2. Słoneczny Dom Łeba rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w Słonecznym Domu Łeba (telefonicznie, mailowo, lub za pośrednictwem systemu rezerwacji on-line: https://SlonecznyDomLeba.pl).
  3. Podczas zameldowania recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.
  4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą płatniczą lub gotówką podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka, nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

 

Informacje dodatkowe

  1. Bon ważny jest do dnia 31.03.2022. Termin realizacji bonu może być późniejszy, niż data jego ważności. Data ważności oznacza dzień, do którego musi być dokonana i opłacona bonem usługa hotelowa.
  2. Bon może być wykorzystany wyłącznie przez osoby uprawnione i nie może być przekazany osobom trzecim.
  3. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.