W naszej szerokiej ofercie posiadamy między innymi:

Masaż gorącymi kamieniami – bardzo przyjemy masaż, który stanowi mieszankę aroma-terapii, akupresury i termoterapii. Wspaniale rozgrzewa ciało, zmiękcza mięśnie, zmniejsza bóle stawów i kręgosłupa, odżywia, uelastycznia i ujędrnia skórę, pomaga się odprężyć, łagodzi objawy stresu, poprawia przepływ krwi i pracy serca.

Masaż klasycznydziała przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, uaktywnia przepływ krwi i limfy, odpręża i przyspiesza regenerację mięśni, zwiększa ich elastyczność oraz poprawia wygląd skóry. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych.

Masaż balijski (relaksacyjny) – polega na energicznym ugniataniu i rozcieraniu ciała oraz silnym ucisku dłońmi. To metoda wykorzystująca tradycyjne indonezyjskie techniki masaż. Masaż balijski jest zabiegiem relaksującym i niwelującym bóle mięśniowe, przynoszącym fizyczne i psychiczne ukojenie. Ze względu na wysoką intensywność i skuteczne działanie, tradycyjna terapia balijska stanowi jedną z najpopularniejszych obecnie technik masażu.

Masaż bańką chińską (anty-cellulit) – wykonywany za pomocą gumowych baniek dostosowanych wielkością do masowanej powierzchni ciała. Przystawienie bańki chińskiej powoduje wciągnięcie tkanki skórnej i podskórnej do wnętrza bańki, prowadząc do pojawienia się silnego przekrwienia oraz zmiany koloru skóry, pozytywnie wpływając na jej elastyczność. Masaż ten doskonale relaksuje i uspokaja, zalecany jest osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia, będących po intensywnych i wyczerpujących ćwiczeniach oraz podczas kuracji odchudzającej.

Masaż relaksacyjny klasyczny – idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż wyszczuplający z algami – algi przeznaczone są do intensywnego modelowania sylwetki, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i redukują cellulit. Zabieg z algami przyspiesza procesy przemiany materii, wspomaga procesy lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej), poprawia jędrność skóry oraz spłyca i rozjaśnia rozstępy. Po serii zabiegów skóra wyraźnie wygłasza się, ujędrnia i uelastycznia.

Masaż sportowy – specjalny rodzaj masażu, który różni się od masażu klasycznego przede wszystkim intensywnością wykonywania. Głównymi celami masażu sportowego są jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągnięcie maksymalnych wyników sportowych, przyspieszenie procesów odbudowy, usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym oraz podtrzymanie formy sportowca na wysokim poziomie.

Masaż limfatyczny – jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Drenaż limfatyczny likwiduje i zapobiega zastojom chłonki. Osiągamy to w sposób mechaniczny, przez przepchnięcie zalegającej chłonki i udrożnienie węzłów chłonnych.

Masaż izometryczny – jest klasycznym zabiegiem leczniczym, wykonywanym najczęściej we wszelkiego rodzaju rehabilitacji pourazowej i pochorobowej, w szczególności w stanach niedowładu lub zaniku mięśni.

Masaż kontralateralny – masaż klasyczny, leczniczy, wykonywany na odpowiedniej części kończyny zdrowej w stosunku do części kończyny chorej. Oddziaływanie masażem na zdrową kończynę aktywizuje przepływ krwi i bodźców nerwowych za pośrednictwem skrzyżowań naczynioruchowych odruchów fizjologicznych na stronie przeciwnej w około 30%.

Masaż tkanek głębokich i terapia punktów spustowych (MTG, TPS) – forma masażu leczniczego, która pozwala skutecznie rozwiązywać zaburzenia w obrębie narządu ruchu (i nie tylko). Skutecznie działa na napięcie bólowe głowy, zespół cieśni nadgarstka, łokieć golfisty, łokieć tenisisty, restrykcje oddechowe, ostrogę piętową, zespół bocznego przyparcia rzepki, rwę kulszową i wiele innych.

Kinesiotaping (dynamiczne plastrowanie ciała) – jedna z najnowszych i najszybciej rozwijających się metod fizjoterapii. Jest to metoda wspomagająca proces rehabilitacji. Do niedawna stosowana głównie w sporcie, w celu ograniczenia ilości kontuzji występujących u zawodników lub jako terapia wspomagająca w leczeniu urazów.